Radość piłkarzy Lecha Poznań po zdobyciu bramki przez Łukasza Teodorczyka w meczu z Widzewem Łódź Radość piłkarzy Lecha Poznań po zdobyciu bramki przez Łukasza Teodorczyka w meczu z Widzewem Łódź

Lech Poznań - Widzew Łódź

  • Data dodania:

Po siatkówce plażowej na najwyższym poziomie - Mistrzostwa Świata w Starych Jabłonkach przyszedł czas na piłkę nożną.

Nie ukrywam, że już dawno nosiłem się z zamiarem sprawdzenia swoich sił z obiektywem na polu bitwy piłkarskiej ekstraklasy. Tym bardziej, że przy Bułgarskiej w Poznaniu na meczach Lecha Poznań zawsze jest świetna atmosfera na trybunach. No i poziom sportowy, choć w tym sezonie niższy, niż wszyscy tego od Lecha oczekiwali, to jak na polską ligę nie najgorszy :)

Postanowiłem akredytować się na jedno ze spotkań Kolejorza i przynieść z Bułgarskiej dobry materiał fotografii sportowej. Padło na mecz z Łódzkim Widzewem, który zapowiadał się emocjonująco także dlatego, że Łodzianie zawsze mieli silną i zdyscyplinowaną ekipę kibiców.

Co do samej pracy fotoreportera sportowego, to obawiałem się o dość trudne warunki oświetleniowe panujące na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Okazało się, że ze światłem nie jest wcale tam aż tak źle. Mam nadzieję, że zdjęcia Was nie rozczarowują :) Osobiście liczę na to, że jeszcze nie raz pojawię się na meczu Lecha i z perspektywy murawy będę mógł fotografować nie tylko kibiców, ale przede wszystkim sportowe emocje na boisku.

Wynik też był w porządku, bo choć ławka Lecha Poznań wciąż jest krótka, to jednak udało się zdobyć trzy punkty. Wszystko za sprawą Łukasza Teodorczyka w pierwszej połowie. Martwi wciąż nieskuteczność, bo bramek mogło być dużo więcej.... Oby był to lepszy prognostyk na następne kolejki piłkarskiej ekstraklasy :)

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z meczu Lech Poznań - Widzew Łódź w Poznaniu :)

Zainteresowanych zdjęciami o dużej rozdzielczości oraz ich publikacją - proszę o kontakt: fotografia sportowa :)

Zaloguj się, by skomentować