Kibice zawsze doskonale bawią się podczas siatkarskiego święta w Starych Jabłonkach :) Kibice zawsze doskonale bawią się podczas siatkarskiego święta w Starych Jabłonkach :)

World Championship Mazury 2013

  • Data dodania:

Stare Jabłonki to miejsce magiczne. Wie to niemal każdy, który choć raz brał udział w niesamowitym spetkaklu - zawodach cyklu Swatch FIVB World Tour Beach Volleyball. Zresztą, nie tylko impreza i zamiłowanie Polaków do siatkówki plażowej sprawia, że maleńka wioska na Mazurach przyciąga tłumy. Samo miejsce z pięknym jeziorem jest niezwykle urokliwe.

Osobiście nie przegapiłem żadnego turnieju, od kiedy Stare Jabłonki go organizują, czyli od roku 2004. Co roku mam także niezwykłą frajdę z dopingowania siatkarzy, z legendą tej dyscypliny Emanuelem Rego na czele. No i oczywiście fotografia. Bez akredytacji nie przywoziłbym wspaniałych zdjęć, gdyż z trybum fotografuje się plażówkę dość ciężko, nawet jeśli ma się bardzo długie tele.

W tym roku na Mazurach odbyła się najważniejsza impreza siatkarzy plażowych - Mistrzostwa Świata. To niebywałe, by wioska licząca na codzień 600 mieszkańców gościła tak zacny turniej. A jednak, to prawda. Dlatego i mnie nie mogło tam zabraknąć :) Organizacja była jak zawsze, perfekcyjna, a o randze imprezy świadczyła liczba akredytowanych dziennikarzy, trzykrotnie większa niż na standardowy World Tour. W biurze prasowym był zawsze tłok i zgiełk, czuło się dodatkowy dreszcyk emocji :) No ale przechodzać do sedna, zapraszam na małą fotorelację, gdzie mogłem doskonalić warsztat sportowej fotografii... Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, która jest już na moim profilu na FB ;-)

W sprawie publikacji zakupu oraz udostępniania zdjęć, proszę o kontakt.
Interesuje Ciebie profesjonalna fotografia sportowa, fotografia siatkówki plażowej?

Zapraszam! :)

Zaloguj się, by skomentować